preloader

zalu produkty

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe

Nasze produkty projektujemy tak, aby były jak najbardziej trwałe i bezpieczne przy możliwie najmniejszym zaangażowaniu użytkownika. Chcąc spełnić powyższe warunki produkty marki ZALU wykonujemy z aluminium lakierowanego proszkowo, co gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki.

Modułowy system aluminiowy

Przęsła, furtki oraz bramy skrzydłowe i przesuwne wykonujemy w technologii bezspoinowej. Pozwala to tworzyć dowolne układy wypełnień przy wykorzystaniu aluminiowych profili systemowych ZALU. Modułowa budowa systemów ZALU pozwala na mieszanie kolorów profili w ramach jednego przęsła, furtki, bramy czy też innej konstrukcji aluminiowej.

Wypełnienia i profile nośne

Systemowe profile wypełnień ZALU zaprojektowane zostały jako dwustronne. Z jednej strony profil jest gładki, z drugiej zaś prążkowany. Zabieg ten zwiększa możliwość kombinacji ze stylistyką przęseł, furtek, bram i innych konstrukcji aluminiowych. Wypełnienia montowane są w układzie poziomym z przerwami, które można dowolnie dobierać. Przerwy mogą być również różne w ramach jednego przęsła.

Kolorystyka

Profile ZALU standardowo produkujemy w kolorach: RAL7016, RAL9005 oraz RAL9006. Inne kolory z palety RAL są dostępne za dopłatą, a czas oczekiwania na realizację zamówienia wydłuży się. PERSONALIZACJA - modułowa budowa pozwala na tworzenie dowolnych układów kolorystycznych w produktach finalnych tak, aby ich styl maksymalnie odpowiadał docelowemu otoczeniu.

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne ZALU wykonujemy w technologii bezspoinowej. Profile aluminiowe skręcamy łącznikami ze stali kwasoodpornej. Układ jezdny ZALU wykonany z aluminium zaprojektowaliśmy tak, aby praca bramy była maksymalnie cicha. Regulowana półka na napęd pasuje do większości automatów dostępnych na rynku.

Bramy skrzydłowe i furtki

Bramy skrzydłowe i furtki podobnie jak inne konstrukcje w systemie ZALU wykonujemy jako skręcane. Takie rozwiązania pozwalają na dowolne kształtowanie produktu finalnego. Rozwiązania systemowe ZALU eliminują pionowe przerwy pomiędzy przęsłami, furtkami i bramami a słupkami. Brak pionowych przerw gwarantuje spójny design całego ogrodzenia.

Drewutnia aluminiowa

Aluminiowa drewutnia ogrodowa do przechowywania drewna do kominka. Wysyłana jest w gotowych elementach, przeznaczona do samodzielnego montażu. Ma solidną konstrukcję z profili aluminiowych, a jednocześnie jest lekka i subtelna - stanowi ciekawy i ozdobny detal architektury ogrodowej. Wyposażona jest w daszek z blachy aluminiowej oraz w podłogę, która izoluje drewno od gruntu.

Wykonana jest w 100% z aluminium, lakierowana proszkowo oraz skręcana elementami ze stali kwasoodpornej. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Oferujemy 2 pojemności: 4 m³ (2,3m x 1m, wysokość 1,75m) oraz 6 m³ (3,5m x 1m, wysokość 1,75m).