PL

Aluminiowe bramy przesuwne

Elemęty systemu

Aluminiowe bramy przesuwne

Bramy przesuwne i furtki to kluczowe elementy każdego ogrodzenia. Solidna konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ZALU zapewnia bezawaryjną pracę oraz wysoką funkcjonalność, a dopracowane szczegóły gwarantują wysoką estetykę. Firma ZALU przywiązuje ogromną uwagę do jakości wykonywanych produktów, dzięki czemu do Państwa rąk trafiają praktyczne i sprawdzone rozwiązania, które dają komfort użytkowania. Jesteśmy nowoczesną firmą, która dostrzega potrzeby Klientów i stara się maksymalnie dopasować produkt to ich oczekiwań.

 

 

Nowoczesność i estetyka

 

Jako firma – stawiamy sobie za cel, wykonywanie produktów wysoko jakościowych przy zachowaniu nowoczesnego designu. Doświadczenie naszych pracowników pozwala na optymalizację profili aluminiowych co przekłada się na konkurencyjne ceny naszych produktów. Ogrodzenie to pierwszy element, który jest widoczny na naszej posesji. W ZALU mamy świadomość, że „jak cię widzą, tak cię piszą” dlatego nasze produkty to bezkompromisowe rozwiązania na lata. Ogrodzenia to długoterminowa inwestycja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była ponadczasowa.

 

 

Bramy przesuwne aluminiowe

 

Nasze bramy przesuwne są w całości wykonane z aluminium, co zapewnia ich wysoką jakość oraz wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Ogrodzenie nie rdzewieje nawet po wielu latach użytkowania, a dodatkowo jest łatwe w konserwacji, dzięki czemu nawet po długim czasie, będzie wyglądać jak nowe. Daje to nie tylko ogromną satysfakcję, ale przede wszystkim pozwala na stworzenie spójnej i przyjemnej dla oka okolicy, w której przyjdzie Państwu przebywać. Jest to niezwykle ważny argument, gdyż wszystkie zaniedbania w tej kwestii, lubią się mścić po pewnym czasie – naszym zadaniem jest do tego nie dopuścić.

 

 

Technologia bezspoinowa

 

Nasze ogrodzenia, w tym furtki i bramy aluminiowe wykonujemy w technologii bezspoinowej, która niesie za sobą ogrom możliwości. Przede wszystkim pozwala na łączenie ze sobą dowolnych modułów, dzięki czemu można otrzymać bardzo indywidualne wzory ogrodzeń. Pozwala to lepiej dopasować całość do preferencji i potrzeb klienta. Poza tym ułatwia to konserwację i praktycznie niweluje ryzyko jakiegokolwiek zniszczenia. Profile aluminiowe skręcane są łącznikami ze stali kwasoodpornej, dzięki czemu ogrodzenie nawet po latach idealnie się sprawdza. Dodatkowo technologia bezspoinowa ułatwia montaż ogrodzeń nawet w wyjątkowo trudnym terenie, gdzie tradycyjne rozwiązania byłyby trudne do osiągnięcia.

 

 

Łatwość użytkowania

 

Układ jezdny ZALU zastał tak zaprojektowany, aby praca bramy aluminiowej była maksymalnie cicha i płynna, a regulowana półka na napęd pasuje do zdecydowanej większości automatów, które można znaleźć na rynku. Dzięki temu oferowany przez nas produkt jest uniwersalny i znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzeniu. Ma to ogromne znaczenie, gdyż nie tylko ułatwia pracę, ale pozwala zminimalizować koszty – co przy stale rosnących cenach rynkowych jest niezwykle istotne. W naszej firmie staramy się przedstawiać propozycje atrakcyjne pod względem estetycznym, funkcjonalnym, ale i finansowym, ponieważ wierzymy, że wysoka jakość może iść w parze z konkurencyjną ceną.

 

 

Wszystko z aluminium

Trwałość

Dzięki zastosowanym technologiom możemy w znaczącym stopniu usprawnić wykonanie detalu przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej ceny.

Łatwy i szybki montaż

Doświadczenie

Ponad 20 lat doświadczenia w branży pozwala nam w pełni spełnić oczekiwania klienta bez względu na poziom zaawansowania projektu.

Wszystko z aluminium

Indywidualne podejście

W naszej firmie przede wszystkim stawiamy na jakość za co cenią nas wszyscy dotychczasowi klienci.

Wysoka jakość

Wsparcie techniczne

Każdy nasz projekt doprowadzamy do końca bez wględu na to ile poprawek musimy wprowadzać.

Skontaktuj się z nami

logo-bottom

ZALU

Zakład produkcyjny

Osiedle Niewiadów 49

97-225 Ujazd

+48 602 588 116

pl.info@zalu.pl