PL

Budowa modułowa

Budowa modułowa

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe wymagają zaawansowanych rozwiązań, które nie stracą na znaczeniu nawet po upływie wielu lat. Jednym z nich jest budowa modułowa, która pozwala na stworzenie dowolnych konstrukcji, bez względu na ich rozmiar, długość i styl. Dzięki temu każde ogrodzenie może zostać dopasowane do potrzeb przyszłych użytkowników – zarówno pod względem wizualnym i architektonicznym, jak i funkcjonalnym.

 

Na budowę modułową naszych ogrodzeń aluminiowych składają się cztery podstawowe elementy:

 

  • wypełnienia,
  • profile nośne,
  • dystanse,

 

 

Elementy wzajemnie się uzupełniają i świetnie ze sobą współgrają, dzięki czemu tworzą spójną całość, która usatysfakcjonuje odbiorcę.

 

Firma ZALU to bezpośredni producent ogrodzeń aluminiowych, dlatego przywiązujemy ogromną uwagę do jakości sprzedawanych towarów. Wiemy, że każdy system to inwestycja dla kupującego, więc dokładamy wszelkich starań, aby był to w pełni zadowalający wybór. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem – długoletnie doświadczenie nauczyło nas rozwiązywać wszystkie możliwe niedogodności.

 

Wszystko z aluminium

Trwałość

Dzięki zastosowanym technologiom możemy w znaczącym stopniu usprawnić wykonanie detalu przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej ceny.

Łatwy i szybki montaż

Doświadczenie

Ponad 20 lat doświadczenia w branży pozwala nam w pełni spełnić oczekiwania klienta bez względu na poziom zaawansowania projektu.

Wszystko z aluminium

Indywidualne podejście

W naszej firmie przede wszystkim stawiamy na jakość za co cenią nas wszyscy dotychczasowi klienci.

Wysoka jakość

Wsparcie techniczne

Każdy nasz projekt doprowadzamy do końca bez wględu na to ile poprawek musimy wprowadzać.

Skontaktuj się z nami

logo-bottom

ZALU

Zakład produkcyjny

Osiedle Niewiadów 49

97-225 Ujazd

+48 602 588 116

pl.info@zalu.pl