PL

Dystanse aluminiowe ZALU

Dystanse aluminiowe ZALU

Dystanse

Systemy ogrodzeniowe to produkt, który powinien idealnie zgrywać się pod każdym względem, a w obecnych czasach również (a nawet przede wszystkim) satysfakcjonować swojego przyszłego użytkownika. Na finalny odbiór całości składa się wiele czynników – stabilność, trwałość, estetyczny wygląd, kolorystyka itd. i każdy z pojedynczych elementów ogrodzenia ma ogromny wpływ na ostateczny sukces. Naszym zadaniem jest więc dostarczenie produktów najwyższej jakości, które sprostają stawianym im zadaniom.

 

Ogrodzenia aluminiowe składają się z różnych elementów i jednym z nich są dystanse, które odpowiadają za rozkład wypełnienia, czyli wymiary pomiędzy poszczególnymi panelami. Jest to kluczowy czynnik, który wpływa nie tylko na wygląd ogrodzenia, ale również na jego wytrzymałość oraz liczbę zastosowanych elementów. Dystanse pozwalają na precyzyjne łączenie ze sobą wypełnień i tworzenie estetycznie wyglądającego ogrodzenia będącego świetnym uzupełnieniem domu i ogrodu.

 

Firma ZALU to bezpośredni producent ogrodzeń aluminiowych i bazując na swoim długoletnim doświadczeniu, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak różne mogą być potrzeby odbiorców. Dlatego też, w naszym asortymencie znajdą Państwo dystanse swobodne i zaciskowe, które pozwalają na tworzenie praktycznie dowolnych połączeń i tym samym dopasowanie ogrodzeń do potrzeb nowego właściciela oraz terenu, na którym stawiana jest konstrukcja.

Wszystko z aluminium

Trwałość

Dzięki zastosowanym technologiom możemy w znaczącym stopniu usprawnić wykonanie detalu przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej ceny.

Łatwy i szybki montaż

Doświadczenie

Ponad 20 lat doświadczenia w branży pozwala nam w pełni spełnić oczekiwania klienta bez względu na poziom zaawansowania projektu.

Wszystko z aluminium

Indywidualne podejście

W naszej firmie przede wszystkim stawiamy na jakość za co cenią nas wszyscy dotychczasowi klienci.

Wysoka jakość

Wsparcie techniczne

Każdy nasz projekt doprowadzamy do końca bez wględu na to ile poprawek musimy wprowadzać.

Skontaktuj się z nami

logo-bottom

ZALU

Zakład produkcyjny

Osiedle Niewiadów 49

97-225 Ujazd

+48 602 588 116

pl.info@zalu.pl